Forum UJ:wieczorowe zarządzanie kulturą Strona Główna UJ:wieczorowe zarządzanie kulturą
tytułsrytuł
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dom i dodatki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum UJ:wieczorowe zarządzanie kulturą Strona Główna -> offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pieskowo



Dołączył: 12 Maj 2022
Posty: 74

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochani, chciałabym ładnie urządzić swoją łazienkę. Udało mi się już wybrać podstawowe produkty jak odpływ, kafelki, armaturę. Teraz czas na dodatki. Czy możecie polecić co się u Was dobrze sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Maj 20, 2022 12:13    Temat postu:

Powrót do góry
Adrian77



Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 618

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z usług firmy Swiat Instalacji Grzewczych, która wykonała dla mnie Powlekanie rur żywicą . Wszelkie informacje o świadczonych przez nich usługach oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fusiek



Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 117

PostWysłany: Sro Cze 08, 2022 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli bylibyście zainteresowani produktami do łazienki, takimi jak na przykład wanna, umywalka czy grzejnik, to koniecznie w wolnej chwili przejrzyjcie sobie asortyment na stronie sklepu https://www.topsanit.pl/ Moim zdaniem mają naprawdę bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny, więc bez problemu będziecie w stanie znaleźć tam coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kitty45



Dołączył: 22 Cze 2022
Posty: 13

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam akcesoriów do kuchni, niedawno się wprowadziliśmy i nie mam właściwie nic. Wpadł mi w oko dzbanek z filtrem do wody, a że lubię dbać o środowisko, to chyba zamówię. Nie dość, że będziemy generować mniej śmieci to jeszcze zaoszczędzimy, więc wydaje mi się to super opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szalona90



Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 551

PostWysłany: Pon Sie 22, 2022 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytaliście artykuł http://hotelwkra.biz.pl/lazienka-w-stylu-skandynawskim/ - z niego możecie dowiedzieć czym charakteryzuje się taka łazienka w stylu skandynawskim? Tam macie wiele konkretów w tym kierunku, także mogą się wam przydać. Wówczas będziecie wiedzieć, jak stworzyć piękne wnętrza u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonjovi



Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 320

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że sama ostatnio poszukiwałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, który mogłabym kupić porządnej jakości zasłony. Kolega doradził mi, żebym wolnej chwili przejrzała sobie asortyment tego sklepu https://nietylkofiranki.pl/182-zaslony-wysokosc-250cm, ponieważ można tam znaleźć naprawdę całkiem spory wybór tego typu produktów. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś kupowaliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola



Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 187

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie jakiś przydatnych informacji na temat tego, jaki olej do smażenia, to koniecznie w wolnej chwili zerknijcie sobie na stronę tego portalu olejrzepakowy.com Myślę że można się stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu przydatnych rzeczy, więc na pewno nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marikaq



Dołączył: 10 Paź 2022
Posty: 32

PostWysłany: Pon Paź 10, 2022 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy temat! tego właśnie szukałam. Pozdrawiam
________
dieta pudełkowa Białystok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szalona90



Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 551

PostWysłany: Nie Sty 01, 2023 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jednak mam problem z zakupami do domu, sprawdzam jednak takie https://libret.pl/ punkty, żeby mieć pewność, co będzie mi odpowiadać. Dlatego dajcie mi namiary na to, co zrobić. Czy warto jest sprawdzać coś takiego? Czy jednak nie do końca? Chętnie dowiem się, co Wam odpowiada i jakie macie posunięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slayer30



Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 756

PostWysłany: Nie Sty 01, 2023 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali do domu jakiejś elektroniki to najpierw polecam sprawdzić stronę https://burnpc.pl/recenzje/odtwarzacz-blu-ray-lg-ubk90/ jak widzicie macie tu dostępne różnego rodzaju recenzje, które na pewno pomogą Wam w wyborze. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magnolia90



Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 513

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytacie też jakieś poradniki wnętrzarskie? Ja ostatnio tak - bo można znaleźć tam wiele fajnych informacji na różne tematy. Chociażby tutaj https://klimatyzacjaprecyzyjna.pl/artykuly/parawan-nawannowy-na-co-zwrocic-uwage dowiedziałam się jak wybrać odpowiedni parawan nawannowy. Fajnie, że są takie poradniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lotos



Dołączył: 21 Sie 2022
Posty: 41

PostWysłany: Pią Lut 10, 2023 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się z żoną nad wymianą podłóg w domu, bo robiliśmy już kilka remontów, jednak podłogi wciąż były pomijane. Żona znalazła firmę Superparkiet.pl, w której nie tylko można dostać eleganckie podłogi w dobrych cenach, ale też skorzystać z ich ekipy, która zerwie stare i położy nowe podłogi. Mam nadzieję, że dzięki tej firmie wszystko odbędzie się szybko, sprawnie i w konkurencyjne cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magnolia90



Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 513

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o takich https://www.akb-poland.com/category/gotowe-rozwiazania-led taśmach led? Jak wam się podoba przykładowo ich zastosowanie? Myślę, że takie oświetlenie znajdziecie swoje znaczenie w wielu rodzajów wnętrz itd. Także według mnie warto wziąć pod uwagę tą opcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szalona90



Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 551

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie teraz interesowałyby też praktyczne akcesoria do domu takie, jak przykładowo organizery, pojemniki, czy inne podobne rzeczy. W sumie znalazłam firmę tohurt.pl , która ma obszerny wybór nawet w takich rzeczach i tak zastanawia mnie to, czy właśnie u nich nie dokonać zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justysia



Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 267

PostWysłany: Wto Maj 16, 2023 05:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, dodatki we wnetrzach robią ogromną robotę! Sama jestem przed remontem i zastanawiam się na jakie rozwiazania postawić. W oko wpadły mi rozety dekoracyjne , mam już nawet namiar na konkretną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 16, 2023 05:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum UJ:wieczorowe zarządzanie kulturą Strona Główna -> offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

UJ:wieczorowe zarządzanie kulturą  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group